czwartek, 24 września 2020

Stella (first Barbie reroot)


W dzisiejszym wpisie chciałabym wspomnieć o moich ostatnich refleksjach związanych z kolekcjonowaniem lalek. Przez dość długi czas miałam problem z lalkami, które trafiały do mojej kolekcji. W każdej z nich było coś pięknego, co przesądziło o zakupie, niestety każda z nich miała swego rodzaju wadę, która sprawiała, że dogadanie się z lalką było niemożliwe. Podobnie było w przypadku bohaterki dzisiejszego wpisu.

Chciałabym oficjalnie przedstawić Stellę - oryginalnie Summer s serii Barbie Style Glam Vacation

Stella trafiła do mnie jako gwiazdkowy prezent, dobre kilka lat temu. Początkowo zachwycał mnie jej oryginalny wygląd, niestety z upływem czasu z głowy wyciekł cały klej a włosy stały się splątanym wielkim kołtunem. Próbowałam ratować jej fryzurę szamponami oraz wieloma innymi środkami ale nic nie pomagało, nie miałam też serca wypuścić jej z kolekcji. 

Postanowiłam zrobić jej reroot. Po kilku latach spędzonych na dnie szafy, zasługiwała by porządnie się o nią zatroszczyć. Jej dzisiejszy wygląd to efekt wieczorów spędzonych na oglądaniu seriali i robieniu rerooru. Oczywiście, dziergałam też trochę na szydełku, dlatego reroot Stelli zajął mi dość dużo czasu.  

Zapraszam więc do obejrzenia zdjęć :) 


4 komentarze:

 1. Śliczne zdjęcia. Piękny reroot

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wygląda. Jej włosy mnie zachwycają. Ciężka praca przy roocie zawsze się opłaca:D.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne włosy. Podziwiam osoby robiące reroot.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyna wygląda znakomicie! Reroot wyszedł idealnie! Piękny kolor i wspaniała długość włosów!

  OdpowiedzUsuń